м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

067 537 07 00 Світлана (менеджер свечи)
067 504 50 50 Наталія (менеджер свечи)
067 766 02 02 Наталія
 
Замовити зворотній дзвінок
У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Купити парафін оптом та в роздріб через інтернет за вигідною ціною

Оптовий продаж парафіну для свічок можливий як у спеціалізованих магазинах для хобі та творчості, так і в онлайн-магазинах. Якщо ви хочете придбати матеріал за вигідною вартістю, то варто звернутися до нашого інтернет-магазину https://wax05366.com.ua/uk/ Парафін з Кременчука, де ви знайдете сировину в потрібній для вас кількості. Парафін, який ви можете бачити на нашому сайті, має всі необхідні сертифікати якості, що підтверджують його безпечне використання. Замовлення можна оформити лише в кілька кліків, після чого з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей покупки. Відправлення здійснюється перевіреними кур'єрськими службами по всіх регіонах України. Сплатити замовлення можна як післяплатою, так і на банківські реквізити нашого магазину. Якщо у вас виникнуть питання, то ви можете зателефонувати за телефонами, які є на головній сторінці нашого сайту. Досвідчені фахівці зможуть вас детально проконсультувати, як правильно використовувати і працювати з парафіном.  

 

Парафін як головна сировина для виробництва свічок

На сьогоднішній день свічки користуються великою популярністю серед населення України. Даний предмет декору можна зустріти різної форми, ваги та розміру. Однак свічки можуть виготовлятися із різної сировини. Найпоширенішим є парафін. Парафін використовується як основа для створення свічок, оскільки він має високу температуру плавлення і добре утримує запах і колір.

Що таке парафін?

Парафін - це суміш лінійних та розгалужених вуглеводнів, які можуть мати різну довжину ланцюга. Він має багато різних застосувань від косметики до виробництва свічок.

Для того, щоб зробити парафін з нафтопродуктів, використовуються різні методи, включаючи охолодження та кристалізацію, фільтрацію та дистиляцію. Зрештою парафін виходить у вигляді білих твердих блоків або гранул.

Парафін для свічок може бути представлений у різних формах, а саме: 

  • у вигляді блоків;
  • гранул;
  • пластин.

Склад парафіну залежить від вихідної сировини, що використовується для його виробництва. Зазвичай він складається з вуглецю і водню, причому співвідношення цих елементів може змінюватись в залежності від того, який тип парафіну виробляється. Перевага виробництва парафінових свічок у тому, що вони мають тривалий період горіння та досить стійкі до високих температур.

При виборі парафіну для свічок слід враховувати також особливості його використання, такі як температура плавлення та температура затвердіння. Деякі види парафіну можуть вимагати додавання інших компонентів, таких як барвники або ароматичні олії, для досягнення бажаного ефекту. Також можуть бути доступні різні варіанти парафіну, включаючи звичайний парафін, мікси на основі парафіну та інші суміші. При виборі парафіну для свічок слід звернути увагу на його якість, яка може впливати на кінцевий результат та тривалість горіння свічки.